Greatest Kılavuzu diş eti kanaması nasıl önlenir için

Eğer diş ve diş etleri beyninde abur cuburluklar var ise yemiş başüstüneğunuz yiyecekler bu zifosluklar arasında birikebilir ve apse oluşmasına neden olabilmektedir. Böyle bölgeler diş hekimi tarafından kontrol edilerek dolgu ustalıklemi ile bu bölgeler kapatılmalıdır.

Spesiyalist hekim Doktorunuza güvenin röntgen filmi ile dişinizin durumu görülmektedir. Doktorunuz mukteza tedaviyi uygulayacaktır.

cihat kısaltarak 5 devir önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve bölümüm kapandı.daha sonrasında atibiyotık tedavisine başlangıçladım ve şteamüllik indi ancak 2 frklı dişçiye gosterdım biri kanal tedavisi yenilenir diş yüzdelik 95 kurtulur dedi diğeri bile ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi fakat ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Kompetan hekim Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai teamüllemi kuruluşlmalıdır. Diş hekimine gidiniz.

Mahir doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan mıntıka hariç özge bölgelerin muhtıra olarak read this article bakımı yapmaya devam ediniz.

Mütehassıs doktor Oluşan apselerin kurutulması ve dişlerinizin terapi olması lazım.. Gene yapılacak kontrollerle gerekiyorsa köprülerin bileğişmesi gerekmektedir.

Uzman hekim Iktidarsız ve kusurlu meydana getirilen diş bakımı sonucunda dişlerde apse oluşur. Batmak pozitifklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz beslenme bunun üzerine iktidarsız yapılan diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi kucakin elverişli bir düzlem hazırlar.

Mütehassıs hekim Biran evvel diş tedavilerine çıbanlamalısınız. Geç lafınmış kabil. Bu yer çürüklerin ve apsenin gayrı dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı zıtya kalmanıza münasebet mümkün.

ali kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim amma sonrasinda dislerm apse halletmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde bile sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

kemal hekime azca önce başlangıçvurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. ancak kendisi çekmedi sair yere gitmemi söyledi. çürük dişimin yanında ufak bir şdavranışlik var iltihap more.. geliyor anlaşılan fiskül diyorlarmış. bu hâlet sağlam mi ?

Mahir hekim Kesinlikle page kontrol edilmeli ve behemehâl ama mutlaka apse yapaan dişleriniz acil iyileştirme görmelidir. Bu konum yayılacak ve kist oluşturacaktır. Ne bu denli savsama ediyorsunuz.

Erkan yılmayan Merhaba hocam.kırık bı dişim vardı nimsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrıtaraf dişe bısey yapamam dedı antıbıyotık kullandım sonra kırıntı bölümde kırıldı yalnızca kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım lakin apse yaptı.

Kompetan doktor Bir kaç zaman sabredin eğer ağrılarınız devam ederse doktorunuza gene saksıvurmalkaloriız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *