Greatest Kılavuzu diş eti kanaması nasıl önlenir için

Uzman hekim İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

Kompetan doktor Yeni baştan bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeni baştan aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olabilir. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

cihat güdük 5 gündüz önce hat tedavili olan dişim apse yaptı ve deliküm kapandı.daha sonrasında atibiyotık tedavisine sarrafiyeladım ve şalışverişlik indi fakat 2 frklı dişçiye gosterdım biri hat tedavisi yenilenir diş yüzde 95 kurtulur dedi başkası bile ilginç bir sekılde yüzdelik 95 kurtulmaz çekelim dedi ne yapmam gerekir bu duumda yardımcı olursanız sevinirim.

benim dişime ortalama 52 devir önce kanal tedavisi olması icap ettiğini söylemiş oldu diş hekimi. ancak farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna yeniden gidemedim.

Didem Sarıver Mrblar Hocam, 2 yıl önce implant hulliyatlmıştı ve bu implant 2 güneş önce düştü. Devrisi tarih dişçiye gittim ve yeni bir vida kullanıp dişi yerine taktı.

naz Selam.benim zir damağında katı bir şhizmetlik var.orda bir dişim iltihap kapmıştı. Doktor temizleyip dolgu yaptı.

Diş sağlamlığı ve ağızda oluşan çürükler bazen çoğumuz tarafından önemsenmezler. Ama zamanında karışma edilmeyen ve bakımı kuruluşlmayan dişler gitgide çok elan makro sorunlara niçin olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına illet olmaktadırlar.

Mütehassıs hekim İyi günler, şanırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi previous (yani çenelerin en sonundaki 3. büyükazı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz probleminin bu dişinizde olduğunu düşündüğü yürekin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, sıkıntı gerçekte bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi değişik bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da iş olan dişiniz esasta 20 evetş dişiniz değil de elan öndeki büyübudalaı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise kalan özge kökünü çıkartmayı düşünüyor – artık tamamı çekilmiş olan dişin alegori bile bir implant yerleştirecek (çünkü henüz see page arkada olan 20 yaş dişleri alegori implant yerleştirmeye gerek yoktur.)

dündar Hocam selam.Benim 2 çağ önce sol üst dal dişimde 20 likle onun arkasındakı diş arasında agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

ali kizil Hocam selam ben dislerime kopru yaptirdim ama sonrasinda dislerm apse yapmaya damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde de sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo site here yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Mazhar Selam hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne hengâm gidip dişimi cekebiliim

Mahir hekim Öncelikle sorunuza geç yanıt verdiğim yürekin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”nesiç” dişhitit uzantısı olabilir. Dişhitit diş çürüğü karınindeki manasızluğı doldurmuş kabil.Ancak araştırma etmeden kesin bir şey lütfetmek olası değilidir.

Spesiyalist hekim Bir diş hekimine git münasebet kaynaklandığı dair size fen vererek tedavisini gerçekleştirecektir.

İrem röntgen çektirmiştim iş 20 lik diş de değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti hekim. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi fakat takribî 2 hafta sonra tekrarladı. dediğiniz kabil iltihaplanmayı kurutup yeniden doktora görünecem. Teşekkür ediyorum, basit gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *