En iyi Tarafı dis eti kanamasi kanser

Mütehassıs hekim Dişle ilişkin iltihaplar basar, büyüklenme ve boğaz çevresi gibi dişe yakın bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kesik sürede bir diş hekimine yoklama olmanızı ve lazım tedavileri yapmış oldurmanızı salık ederim.

ilhan Hocam üç gün önce alt azı diş cektirdim hala devam eden ağrı var ve kürdanla bastirdım kemige bileğiyor yüzeyde kökmü kaldı acaba daha önce bu dişe kanal tedavisi yapmış oldurmıştım sizlamayla sarrafiyeladı ve anbean artan ağrı oluştu hekim tedavinin sonuç vermeyecegini söyleyerek çekti şimdi ne yapmalıyım

ilknur 3-4 zaman önce hat tedavisi mimarildı disime suanlik disimde palyatif dolgu var. Amma tedaviden sonrasında bogazimda iltihapli ülser kabil birnesne oluştu. Etrafı kırmızı ve yutkunurken keskinyor. Neyden kaynaklaniyo olur ?

Mahir hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

ali Merhaba doktor komutan. Ortalama 6 sene önce yaptırdığım kanal tedavili dişim Son bir iki aydır apse hayata geçirmeye ve balkımaya kafaladı diş.hekimine gittim baktı dikme çekilecek dedi değişik bi çaresini namevcut mu acaba çektirmek istemiyorum

Mahir doktor Giderek bölge kapanacaktır. Beş on zamana ihtiyacınız var. Bilgeye herhangi bir cisim sokmayınız. şayet kesim ile problemlerınız olursa tekrardan diş hekimine kellevurunuz.

Diş sağlığı ve ağızda oluşan çürükler bazı çoğumuz aracılığıyla önemsenmezler. Fakat eskiden karışma edilmeyen ve hizmetı dokumalmayan dişler gitgide çok daha kebir sorunlara neden olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş kayıplarına sebep olmaktadırlar.

Uzman hekim İyi günler, ünırım kök dişinden kastınız 20 yaş dişi (yani çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım see post denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde olduğunu düşündüğü için dişinizi çekmiş. Anlamadığım, mesele gerçekte bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi gayrı bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da iş olan dişiniz haddizatında 20 evetş dişiniz bileğil bile daha öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz my blog o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise mütebaki öbür kökünü çıkartmayı düşünüyor – daha çok tamamı çekilmiş olan dişin yerine de bir implant yerleştirecek (çünkü elan arkada olan 20 evetş dişleri namına implant yerleştirmeye icap yoktur.)

Spesiyalist hekim İltihaplanma daha lüks artmış Doktorunuzun vermiş başüstüneğu devaları intizamlı bir şekilde kullanamya devam edin.

Mahir hekim Tuzlu deniz ile gargara yapabilirsiniz. Ama diş hekimine görünmenizde bile yarar vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş eti kanamasına ne iyi gelir diş etimdemden bir şteamülkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey bâtıntim sanarak çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında tekrar büyümeye temelladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Spesiyalist hekim Behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. Düşünülecek bir konum bileğildir. Eğer apse kurutucu verecekse bunu doktorunuz verecektir. Çürük dişinizi hemen terapi yapmış oldurın..

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 kanal tedavisi demesine rağmen elkızı hekim dolgu yaptı yalnız yine dişim apse yaptı sizce nasıl bir hatır uygulanır dişime

Mütehassıs doktor Yararlı doktorunuzun vermiş başüstüneğu antibiyotiği kullanmaya ve önerilerini uygulamaya devam ediniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *