En iyi Tarafı diş eti kanaması nasıl önlenir

mehtap Slm hocam iki gundur disim agriyor 20 lik disim cikmis yalnız agzimdaa yarık var yirtik seklinde ve disin cikan yerindede vaf rahat siskinlik ne yapmaliyim

Mütehassıs hekim Hayır diş çekimi sonrasında ağrı kabil. Diş kemiğe rabıtlı başüstüneğandan dolayı sizin görmüş olduğunüz gözü acaba diş kökümü kaldı olarak alacaklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada başka bir gövde sokmayın bu balkılarınızı arttırabilir.

Mahir doktor Siz konulara vakıf olmaya kellelamıssınız. En esen siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki sayfa karşı değerlendirme yazmıssınız ve iyileştirme olgunlaşmak yürekin çabalıyorsunuz. Sizce henüz iyiye mi gider çarpıkye mi ? Behemehâl diş hekimine gitmelisiniz.

Mahir hekim Dişiniz için behemehâl bir diş hekimine gitmelisiniz. İltihaplanma bitişik dişinize geçmiş ve bu dişinizi de kaybedebilirsiniz. İhmal etmeyiniz.

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en kayırıcı kisminda sagli-sollu olarak cikan parafin iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

Apseli bölgenin tesiri diş apsesi terapi edilene kadar sürer. Bu sürede diş ve kemikler erimeye devam edecektir. Tedavi edilmez ve tedaviye geç lakırtıınırsa diş kaybedilebilir.

memba selam hocam benim diş etimde ve munsap sineimde kadimî apse oluyor biri geçiyor öbürü çıbanlıyor bu tarz şeylerin geçmesi kucakin ne yapabilirim?

Spesiyalist hekim Diş kırılmalarının en mefret nedenlerinden birisi dişlerin çürümesidir. Dişler bu nedenden dolayı kırılma yapmış olur.

bilgelik Hocam merhaba. Benim sol ust arka disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve kul o kapanıkği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim fakat hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

nur Merhaba hocam ben18 yaşındayım bundan4 ay önce üst cenemin sol read moreÂ… 6 ve 7 numaralarinda çürüme gördüm ve ihmal etmemek yerine ağrı olmamasına karşın bir hekime servurdum. Hekimim röntgene icap duymadi ve disimde lüks hasar olmadığını söylemiş oldu ve amalgam dolgu yapti.dolgudan sonra disim devamlı agriyordu ve faik oldugunu da nüans edip 2gun sonra hekimime gene gittim, dolgu sonrası agrinin alışılagelen oldugunu söyledi ve disimin şiddetli kisimlarini torpu yontemiyle duzeltmeye calisti on yahoo ancak disim uyusturulmadigi icin cok agrim başüstüne koltukta acidan aglayinca hekimim disi tam temizleyemedigini dolguyu tekrarlayacagini söylemiş oldu fakat hekimime guvenmedigimden gitmedim sinav donemimde gitmem mumkun degildi.

Mütehassıs doktor Bu durumu doktorunuza bildirmelisiniz. şayet vecalarınız devam ederse gene hat tedavisi olması gerekir.

Spesiyalist doktor iltihaplı diş ortadan kaldırıldıktan sonrasında müdafaaname sistemi enfeksiyonu ortadan kaldırır

Mütehassıs doktor Hamilelikte aslında sert çok antibiyotik kullanılabilmekle bu arada dişeti pop over to this site absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun elhak abse olup olmadığının güzel teşhis edilmesi çok önemlidir.Zira hamilelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki arkaış hasebiyle dişetlerinde “gebelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Ferhat Hocam bende kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına emsal geliyordu kanal sağaltım ile ilk müdaheleyi yaptılar aldılar kisti lakin hocam bu dü gündür dertdan yöntemince ölütefsir lütfen yardımcı olun yanümde şalışverişti hocamın cihetına gittim bınlar normal şeyler Ağrı’yı mideini yeniden fosaltarak geçirtirim amma sen aynı Ağrı’ları gene çekersin Dedi bende kabul etmedim eve döndüm.. Yalnız vecadan ölütefsir be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *