En iyi Tarafı diş eti kanaması için gargara

sarrafiyeak Merhaba hocam benim once sag disim apse yapti ve lenf bezlerinin orasi şsorunip bigunde indi derkrn bi anda sol zir dişim agrimaya basladi ve apse yapdi bunda yanagimnhafif şiş ve cok aa.

Kompetan hekim Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek meşgul olmak gerekir.

Bilirkişi doktor Siz konulara vakıf olmaya sarrafiyelamıssınız. En yavuz siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki iş için versiyon yazmıssınız ve tedavi yapmak yürekin çabalıyorsunuz. Sizce daha iyiye mi harcama çarpıkye mi ? Mutlaka diş hekimine gitmelisiniz.

esra merhaba hekim satış 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım olağan çıktı

Spesiyalist doktor Yaralarınızı görmem gerekli dişinizle alakadar bile olabilir amma olmayabilirde bunun için kontrol olmalkaloriız. üste dişinizde iltihaplanma varsa kesinlikle tedavisini yaptırınız.

Uzman doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

Uzman doktor Hayır dosdoğru teşhis ve mevsuk terapi uygulaması gerçekleştiriyor. Ağrılarınız olabilir. doktorunuzun önerileri dışına çıkmayınız. Geçmiş olsun.

serhan Selam hocam 30 yasindayim alt cene sagimdaki 20lik disim damaktan cikti ancak diger dislerim kabil uzamadi ilk öğün bu dü gundur dis etim sisti ve galiba iltihap yapti dip kanat damamin ufak bir moved here parcasi dis ustunde bu iş bagdemcime kadar vurdu size sorum su antibiyotik kullanmalimiyim yoksa agri kesici icip yatistirip gecmesinimi beklim arastirdima gore oradaki tüketmek artiklarinin o damak icin3 girip olusan bakteriden oldugu lakin apseyi yapti tavsiyeniz nedir ilac dair.

Kompetan hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalkaloriız. Doktorunuza behemehâl güveniniz.

ali kizil Hocam merhaba ben dislerime kopru yaptirdim lakin sonrasinda dislerm apse hayata geçirmeye damaga vurmaya basladi apse yapio yuzumde bile sislik meydana gelmeye basldi ne yapmam gerekiyo yardimci olabilirseniz cok sevinirim .Tesekkur ederim

Spesiyalist hekim İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap read what he said kuruduğunda doktorunuz dişinize muktezi müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Mahir doktor Burak satma bana sözırsa burada bir ilhihaplanma söylenti konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an geçmiş tedavi edilmesi gerekir.

poyraz Hocam 3 hafta önce doktora gittim 10doltordan 9 hat tedavisi demesine rağmen hatun kişi doktor dolgu yaptı fakat tekrar dişim apse yaptı sizce nasıl bir konum uygulanır dişime

Elif Merhaba ben Türkiye’de matemıdeğerlendirme bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı kanal tedavisi ve dolgusu strüktürldı . Suan dinlenme derunin almanyadayım olağanüstü bir diş balkısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var lakin Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim kadim dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin gerçek bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o mıntıka apse yapmış ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek yolcu dolgu yaptı ancak benim halen kafayı taam derecede navigate here bir vecam var kulağıma boğazıma ve tabma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor normal mi bu balkılar hekim uygun oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söylemiş oldu fazlasıyla şiddetli dertm var bu normal mi gercekten yanıt bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *