dis eti kanamasi kanser Sırları

ilkgüz apsem çağ geçtikçe daha çok büyüyor güya doktora yine gittim klavon bıd 1000 mg verdi onu kullanmaya mebdeladım da geniş spektrumlu olmasına karşın tesir etmedi güya

hilal Selam doktor komutan benim dişim apse kaptı. Lakin apsede ağrılar yasak bir açıklık oldu daha sonrasında geçti.

kaan Doktor as benim sol azı dişim önce dertdı sonrasında balon gibi şişti doktora gittim kucakini temizledi largopen 500 mg yazdı kullan geçer dedi kullandım şiş indi yalnız çene kemiğinin üzerinde hayla taşlaşmış şekilde iltihap var.Damağı nısıfp iltahabı havadanaltıcaz dedi bu sağaltım uygunmudur ?

burcu Hocam merhabalar, üst azı dişimin (henüz önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır boşlama ediyordum ne günah ki son günlerde şhizmetkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu bugün ferda giderim derken yeniden şhizmettiğini gördüm zaman elimle muayene ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da berenarı kanla karanlık aktı eş hekimine çıbanvurdum hemen bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu sene 3 kez penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim amma kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma gibi bir durumu var mı :S

rabia Mrb doktor satma ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yine gtmem gerekiymu

Çok çok müterakki boyutlarda sözıcı hasarlara sebep mümkün belki lakin sizde öyle bir boyut gır konusu bileğil.

Diş apselerinin oluşmaması sinein jurnal diş diş eti kanaması için ne yapmalı bakımınızı ve makul aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsaklama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

çağatay Selam.Ben kanal tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en sonunda o dişim apse oldu ve çok kötü balkıyor.

Mahir hekim Biran ilk diş tedavilerine başlangıçlamalısınız. Geç sözınmış olabilir. Bu hâlet çürüklerin ve apsenin gayrı dişlerine yayılmasına ve tüm dişlerinizi kaybetme ile karşı önya kalmanıza niye olur.

Bilirkişi see this website doktor Tuzlu akarsu ile gargara yapabilirsiniz. Ama diş hekimine görünmenizde de kâr vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

nur dişim acayip derecedde şişçilikti hekim satma apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur ama şişliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Bilirkişi doktor Kesinlikle yoklama edilmeli ve kesinlikle lakin kesinlikle apse yapaan dişleriniz ivedi iyileştirme görmelidir. Bu hâl yayılacak ve kist oluşturacaktır. Niçin bu kadar boşlama ediyorsunuz.

Esra Hocam 4 gündüz önce diş dertsı sayesinde gittiğim bir klinikte hat tedaisi yapılmaya esaslandı, ilk see this website güneş diş oyulup mideine ilaç koyuldu fakat vecadan ssabaa derece uyuyamadım, yine gittiğimde bol miktarda duyum yitimi verdiler lakin dişim hiç uyuşmadığı kadar ağrı elan da arttı.

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var yalnızca dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi hat tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *