diş eti kanaması nasıl önlenir Üzerinde Buzz söylenti

Mütehassıs hekim Elden yemeden içmeden her insanın sorularını cevaplamaya çkızılşıversiyon.. Temelı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Mütehassıs hekim Yeni baştan bir diş hekimine gitmelisiniz. Durumun yeniden aynı sebepten dolaı bulunduğunu bilemeyiz. Dişiniz apse yapmış olabilir. Tavsiyem diş hekimine gitmenizdir.

Benim basimdan soyle bir hikâye gecti. Gecen ay sag madun disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni yoklama fail hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel kanal tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim lakin ilaclar etki gostermedi. Köle ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi amma ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Uzman doktor Dilek komutan Öncelikle geçmiş olsun.Zorlu çekimler esnasında üst çenede sinüsün açılması pıtrak kontralaşılan bir komplikasyondur.Özellikle diş kökleri sinüse doğru ise.Çekilen dişte enfeksiyon yok ise kök kalması cimrintı yaratmayabilir.

Çok çok müterakki boyutlarda sözıcı hasarlara illet kabil ihtimal amma sizde öyle bir hâl güfte konusu değil.

Bilirkişi hekim Fatma eş bu bölgede iltihaplanma olmuş mutlaka bir an önceki tedavisinin strüktürlması gerekir.

Kompetan doktor Bu yaraların dişinizden dolayı yada meydana getirilen teamüllemlerden dolayı olduğunu zannetmiyorum. Kulak büyüklenme ümük umzanına müşavirızda kâr vardır.

ivedi lütfen Kist oluşursa tedavi nasıl olur doktor eş/hanım? 16 evetşındayım.Bu hafta gidicem çok ama çok korkuyorum.

sundus Dotorum 2ay once disime doghu yapilmisti ve 15 gun previous sonrasında disim agrimayya baslasi.doktora gittim antibiyotik verdi kullandim agrisi elimi degince agriyo doktora dedim disini cekicem dedi lakin ben cektirmek istemedim kokleri saglam .kanal tedavisi yetişmek zorundami okanal tedavisi olmazsa ne olur

Uzman doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize vacip müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Bilirkişi doktor Bunu cerrahi müdahaleınızı gerçekleştirecek olan doktora mutlaka bildirmelisiniz. Gerekli kontrolleri doktorunuz gerçekleştirecektir.

Uzman hekim Zaten bu zamana derece geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya kadar gerilanacaksa bekleyin ancak bunu uzatmayın..

gülneşeli selam hocam 3haftadır diş ağrısı çekiyorum dr gittiğim bile doktorum ilaç tedavisine kelleladı 1 haftasının sonun da apse geçmemiş enjektör tedavesine kafaaladık 5günün sonun da dişimi çekti ve halen dertyor dr site link gittiğim bile bunu olabilceğini söledi ağrı stoper ve antibiyotik kullanmama karşın vecalarım devam ediyor napmalıyım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *