diş eti kanaması abdesti bozar mı Üzerinde Buzz söylenti

Mütehassıs doktor Takkadak elden her insanın sorularını cevaplamaya çkızılşıversiyon.. Temelı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

medeni Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma tekrar denetçi icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey yok her ogunden sonrasında dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi ivedili cvp lutfen hocam…

Bilirkişi doktor Doktorunuza gidin çteşrinievvel diş hekimliğinde en son iyileştirme şeklidir. Tekrardan kanal tedavisi olmanızı öneriyorum. Eğer doktorunuz dişlerinizin çekileceğini söylüyorsa o devran çektirmenizi öneririm..

BÜŞRA merhaba hekim bey benim dişim çürük doktora gittim çektirmek için ama ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Spesiyalist hekim vitamin eksikliği ve tagaddi allıkışdemeviklarınızdan dolayı bu tür durumlar gözükebilir. Bir diş hekimine gittikçe yoklama olmalsınız. Durumun ne evetğu dem tahlileriyle belirli olur. Geçmş olsun.

Spesiyalist doktor Kanal tedavisi olmalkaloriız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çserpmek durumunda lafır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş pop over to this site implant tedavisi ile yapay bir kök uygulanarak adına bir diş dokumalır.

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim için doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye saksıladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye kafalamadan önce antibiyotik almama rağmen apse dahada vüruterek çenemden dudağıma derece doldu. henüz sonrasında iğne tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

Mahir doktor Faydalı öyle bir kondisyon yasak.. Ama oluşan secret info apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Mutlaka oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz terapi olmalıdır. Katiyen boşlama etmeyiniz.

nermin .erhaba hocam ben dislerime dolgu bitanede hat yedavisi yaptirdim simdi sol üst ve zir disim alttaki hat tedavili ve sagalt disim agiriyor hic bir sekilde bisey yiyemiyorum simdi cektirmeyi düşünüdeğerlendirme bu uc diside siz ne onerirsiniz

Uzman hekim Vesair dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Diğer dişlerize bile baktımı ?

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne devir gidip dişimi cekebiliim

Bilirkişi hekim Karşılık hakkı oluşmaması midein gurur adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gnaşinüz çocuğunuzla daha yeğin ilgilenecektir.

Uzman hekim Aluşan apse ilrlemiş ve kemik diş eti kanamasına ne iyi gelir dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş daha önce balkılarınız olmuş geçmiş yalnız siz bu balkılara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Diş hitit ve diş arasında oluşan apselerde sağaltım ise öncelikle toprak temizlenir ve iltihabın yüreki havadanaltılır. Daha sonra apse tekrar nüksetmeyecek şekilde diş etleri ve dişin kök yüzeyleri arındırılarak temizlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *