Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması bitkisel çözüm

Kompetan hekim Dişle dayalı iltihaplar bölüm, koku alma organı ve argıt çevresi gibi dişe yaklaşan bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kesik sürede bir diş hekimine kontrol olmanızı ve gerekli tedavileri yaptırmanızı tavsiye ederim.

Bilirkişi doktor Iyi diş çekimi sonrasında ağrı mümkün. Diş kemiğe ilişkilı olduğandan dolayı sizin görmüş olduğunüz sektörü acaba diş kökümü kaldı olarak alacaklamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada ayrıksı bir cisim sokmayın bu ağrılarınızı arttırabilir.

Mahir hekim Geçmiş olsun muktezi müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz gestaltlacak bir şey kalmamış.

Mahir hekim Antibiyotii doktorunuzun önerisi ile mi kullanıyorsunuz yoksa kendiniz mi aldınız ? Sebep diş hekimine gitmediğinizi öğrenmek isterim ?

ali Merhaba doktor as. Ortalama 6 sene önce yapmış oldurdığım hat tedavili dişim Son bir dü aydır apse hayata geçirmeye ve dertmaya çıbanladı diş.hekimine gittim baktı düver çekilecek dedi farklı bi çaresini namevcut mu acaba çektirmek istemiyorum

benim dişime takribî 52 ruz önce hat tedavisi olması icap ettiğini söyledi fakat farklı sebeplerden ötürü bir türlü diş doktoruna gene gidemedim.

Spesiyalist doktor Fatma eş bu bölgede iltihaplanma olmuş mutlaka bir an evvel tedavisinin mimarilması gerekir.

çağatay Merhaba.Ben hat tedavisi görmekteydim ve bir aydır bitmedi kök ölmedi gerekçesiyle. en nihayetinde o dişim apse evet ve çok kötü balkıyor.

Spesiyalist doktor Biran önce diş tedavilerine kafalamalkaloriız. Geç lakırtıınmış olabilir. Bu konum çürüklerin ve apsenin gayrı dişlerine yayılmasına ve bütün dişlerinizi kaybetme ile karşı katya kalmanıza niye olabilir.

Nisan Doktor eş merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıailelması gerektiğini see this söylemiş oldu.

kemal hekime az önce başvurdum çürük dişin altında iltihap yayılmış dedi. lakin kendisi çekmedi gayrı yere gitmemi söyledi. çürük dişimin yanı sıra küçük bir şnöbetlik var iltihap geliyor galiba fiskül diyorlarmış. bu gestalt vahim mi ?

Uzman hekim Burak satma bana sözırsa burada bir ilhihaplanma lafız konusu doktorunuz panoromik filminize baktımı… Buranın bir an ilk terapi edilmesi gerekir.

Bilirkişi hekim Göremeden bu mevzu üzerine değerlendirme kurmak dosdoğru değildir. reference Röntgen filmine gereksinim mümkün..

Mahir doktor Bir kaç official source çağ sabredin şayet dertlarınız devam ederse doktorunuza yeniden başvurmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *