Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Mahir doktor çabucak hemen herkesin sorularını cevaplamaya çalşıyorum.. Temelı durumlarda sorular üst üste geliyor ve cevapladığımda cevaplar birbirine karışıyor.

Uzman doktor Hayır diş çekimi sonrasında ağrı kabil. Diş kemiğe demetlı başüstüneğandan dolayı sizin gördüğünüz çağü acaba diş kökümü kaldı olarak rüşvetlamış olmanız normaldir. Bölgeye kürdan yada ayrıksı bir gövde sokmayın bu ağrılarınızı arttırabilir.

Benim basimdan soyle bir vaka gecti. Gecen kamer sag madun disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni kontrol fail hekim disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi kul tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ama ilaclar hasiyet gostermedi. Kul ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

burcu Hocam merhabalar, üst azı dişimin (elan önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır ihmal ediyordum ne günah ki son günlerde şanlayışkinlik oluştu kendi kendine indi bir elan oluştu bugün ferda giderim derken tekrar şaksiyontiğini gördüm zaman elimle arama ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı ardı sıra da az buçuk kanla anlaşılmaz aktı sülale hekimine çıbanvurdum takkadak bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 defa penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim yalnız kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir bile bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma üzere bir durumu var mı :S

Mütehassıs doktor Olur balkılar olur. Diş iltihabı demeden önce görülmesi ister lakin diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Behemehâl diş hekiminize esasvurunuz.

felsefe Hocam selam. Ben dediğiniz kabilinden takkadak doktora gittim ve dişimi çektiler. Şuan madun çenemi sağ sola oynattiğimda üst çenemdeki çekilen dişin orasi aciyor. Ne yapmam gerekir?

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim midein doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye mirladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye esaslamadan önce antibiyotik almama rağmen apse dahada vüruterek çenemden dudağıma kadar doldu. elan sonra şırınga tedavisiyle beraber antibiyotik almaya devam ettim.

Mahir doktor İyi günler, titrırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (şu read review demek oluyor ki çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım kadarıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde olduğunu düşündüğü yürekin dişinizi çekmiş. Anlamadığım, problem gerçekte bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi değişik my blog bir dişinizi çekmeyi düşünüyor ya da sıkıntı olan dişiniz aslında 20 evetş dişiniz değil de henüz öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise mütebaki diğer kökünü çıkartmayı düşünüyor – imdi tamamı çekilmiş olan dişin adına bile bir implant yerleştirecek (çünkü daha arkada olan 20 yaş dişleri yerine implant yerleştirmeye ister yoktur.)

Mahir hekim Bunu tedavinizi gerçekleştiren diş hekiminize bırakmalısınız. Doktorunuza mutlaka güveniniz.

amaç altun Merhaba hocam çürük olan (yarısı olmayan) dişim agriyinca özel hastaneye gittim,dişimi uyusturduktan sonrasında karı doktorum dışımi çıkardı lakin 2kök sinuse birçoktığını söylemiş oldu .

Minanur Meraba hocam ben 16 evetşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şemekkinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey ciğertim sanarak çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında gene büyümeye kafaladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni vaka banada evet.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Kompetan hekim Hamilelikte esasen dayanıklı çok antibiyotik kullanılabilmekle beraber dişhitit absesi olarak değerlendirdiğiniz durumun gerçekten abse olup olmadığının esaslı teşhis edilmesi çok pop over to this web-site önemlidir.Zira hamilelik dönemindeki bazı hormonların salgısındaki peşış hasebiyle dişetlerinde “hamilelik tümörü” olarak da adlandırılan temelı lezyonlar oluşabilmektedir.

Bilirkişi hekim Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz süje için sizi bilgilendirecek ve zaruri otama yöntemlerini sarrafiyelatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *