Bir Unbiased Görünüm Diş eti kanamasına ne iyi gelir

Spesiyalist hekim Dişle ait iltihaplar göz, kibir ve ümük çevresi kadar dişe benzeyen bölgeleri etkileyebilir. Doktorunuza danışmadan herhangi bir ilaç kullanmayın. En kesik sürede bir diş hekimine araştırma olmanızı ve zaruri tedavileri yapmış oldurmanızı referans ederim.

uygar Hocam selam 1 hafta once disime dolgu islemi yapildi ve 2 gundur dolgu yapilan disin onundeki diste asiri sizlama ile doktoruma yine arama icin gittim ve abse oldugunu soyledi disimde curuk yada sagliksiz hic bir sey nanay her ogunden sonrasında dislerimi duzenli fircalar ve agiz suyu kullanirim. Abse yapilan dolguyla baglantili olabilirmi müstacel cvp lutfen hocam…

Kompetan doktor Geçmiş olsun vacip müdahaleler gerçekleştirilmiş. Oluşan iltihap uzmanlar tarafından kurutulacaktır. Dişinizden kurtulmussunuz konstrüksiyonlacak bir şey kalmamış.

Melike Merhaba hekim as. 20 yaşındayım ve doktoruma muayneye gittim yeni degil bu dedi daha onceden vardır dedi 6 kamer üzere surecte evet doktor koca haklı elan öncesi şiş bileğildi ve dişimi fircaladigimda kaniyordu beni arastirmaya gonderdi daha gitmedim amma ust sag disimde kızarıklık ve sisme var ve oteki bölgelere bakılırsa hararetli rengi ve dokunduğumda sanki disim icten kirik gibi bosluk var bu sismeler illet ve doktorum 6 aydir vardır dedi yeni değil dedi sizin benim ki şikayeti olan hastalarıniz varmi ve münasebet sneak a peek at this web-site boyle olmuştur acaba ?

iffet Merhaba doktor koca hamileyim ve dişimde apse oldu. Kullanabileceğim antibiyotikler hangileridir ?

Uzman doktor Kanal tedavisi olmalısınız. şayet kök bölgesinde hasar oluşmussa bu durumda doktorunuz çnan durumunda lakırtıır bu panoromik röntgen filmi ile görülebilir. Bu durumda da diş implant tedavisi ile suni bir kök uygulanarak yerine bir diş binalır.

Spesiyalist doktor Fatma eş bu bölgede iltihaplanma olmuş kesinlikle bir an önceki tedavisinin binalması gerekir.

Benim 3 sıra önce diş etim şalışverişmeye ve ağrımaya başladı.Aracısız doktora gittik, röntgenini çekti ve apse official site oluştuğunu söylemiş oldu.Verdiği antibiyotiği (amoxicillin) almama karşın şustalıklik inmiyor ve hatta henüz da büyüyormuş kabil hissediyorum.

hikmet Hocam merhaba. Benim sol ust dip disimde agri var. Abse veya 20 lik disimin cikmasindan supheleniyorum. Disimin orda sari bir sislik vardi ve bende o sislenmişği iğneyle patlatip icindeki siviyi cikardim lakin hala agri devam ediyor ve sislik duruyor ne yapmam gerekir?

Mütehassıs doktor öteki dişinizin durumundan doktorunuzun haberi on the main page var mı ? Vesair dişlerize de baktımı ?

nur dişim acayip derecedde şteamülti hekim satma apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur lakin şnöbetliği çekmedı ne yapmalıyım ?

Spesiyalist doktor Sağlam muayene edilmeli ve mutlaka amma behemehâl apse yapaan dişleriniz ivedili terapi görmelidir. Bu kondisyon yayılacak ve kist oluşturacaktır. Neden bu kadar ihmal ediyorsunuz.

Bilirkişi hekim Zaten bu zamana kadar geç kalmıssınız. Apse olmuş bir haftaya kadar gerilanacaksa bekleyin fakat bunu uzatmayın..

gokhan Hocam üst kopek dişinin üstünde apse var sadece dokununca aciyor doktor cekelim dedi bi baskasi kanal tedavisi dedi sizce ne yapmaliyim kanal tedavisi ile kurtulmasii mumkunmudir…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *