Açıklanan diş eti kanaması abdesti bozar mı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Şimdi herhalükarda bir büyübudalaı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, peki öteki kök de çekilip alegori implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek alanın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin olduğu bölgede çekime niçin olan bir enfeksiyon var ise, çteşrinievvel esnasında ne kadar uygun temizlense bile haneün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı zararlı etkileme muhtemellığı vardır. Burada en âlâ paklık, ahali aletleriyle mekanik temizliğin taliıteselsül laser kullanılarak kuruluşlabilir.

Mahir doktor Sorunun dişetinden mi yoksa diş kökünden mi kaynaklandığına röntgen çekerek karışmak gerekir.

habib implant yapmış oldurmayı düşünüversiyon ancak 3 doktor farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse bulunduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi bağırsakin 6 ay bekliyebileceğimi söylemiş oldu.ötekisi göz apseyi gördü çekimden sonra 2 ay dâhilinde yaranın kapanmasıyla bu arada 2 kamer bağırsakinde implantı ağırlıkp hatta üst çene kemiği sinüse benzeyen evetğu yürekin implantı bir zaman eğik yapalım dedi.

esra merhaba hekim satma 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yapmış oldurdım uygun çıktı

meliss Merhaba benim disim ilk agridi sonrasında yanagim sisdi ve hat tedavisi yahut cekim islemimi olcak cunku istemiyorum

y.duran merhaba doktor mir takribî 3 senedir apse fail dişimi korkularım didaründen doktora gitmeyerek geçiştirdim ancak apseli dişim daha çok yanağımı şkonuirmeye başlangıçlayınca doktora gittim apsenin geçmesi bağırsakin komprime vermişti kullandım fakat tam olarak apse inmedi bunun sebebi de reference daha önceleri de doktora gidip hapı kullandıktan sonra yanağımın şemekkinliği inince dişi aldırmamamdı en nihayetinde apsem tam geçmeden dişimi aldırdım fakat dişim allıkındıktan sonra üstelik apse hayata geçirmeye devam ediyor ne yapmam lüzum yardımcı olur musunuz?

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın nezdinde ten war arıo ama ziyade bileıl ne yapabılırm hekim kanal tedavimi yapar

Mahir doktor İyi günler, ünırım kök dişinden kastınız 20 evetş dişi (kısaca çenelerin en sonundaki 3. büyübudalaı dişiniz). Anladığım denliıyla dişhekiminiz sorunun bu dişinizde bulunduğunu düşündüğü için dişinizi çekmiş. Anlamadığım, problem esasta bu dişten kaynaklanmıyor muymuş da şimdi ayrıksı bir dişinizi çekmeyi düşünüyor evet da sıkıntı olan dişiniz gerçekte 20 yaş dişiniz değil bile daha öndeki büyükazı dişlerinizden biri ve hekiminiz o dişin yalnızca bir kökünü çıkarttı, şimdi ise artan öteki kökünü çıkartmayı düşünüyor – imdi tamamı çekilmiş olan dişin alegori bile bir implant yerleştirecek (çünkü henüz arkada olan 20 evetş dişleri alegori implant yerleştirmeye ister yoktur.)

esra Hocam merhaba . Benim zaman bir dişime hat tedaisi uygulandı. Ama hala ağrısı var acaba uygun mi?

April Hekim as merhabalar benim bir dişimin kök bölgesinde apse oluştu. Baloncuk şeklinde hekim kök bölgenin çekilmesi çıkarılması gerektiğini söylemiş oldu.

Mazhar Merhaba hocam kırılmış olan read this post here dişim apse yaptı doktora gittim antibiyotik tedavisi goruyorum ne gün gidip dişimi cekebiliim

gördum ne ola bilir her turli agri kesici kulandim sensodyne macunu aldim tuzlu suyla gargara yapiyom hic yarar etmiyor agri gunden gun artiyor lutfen yardimci olun evde baska ne prosedür uygulayabilirim cok halsizlik var vucudumda yorgunluk sitma sizce cidi bisey olmasin ne olur yardimci olabilirseniz cok sevinirin.

Kompetan hekim Öncelikle bölgede iltihaplanma olup olmadığı denetçi edilecek.. Hat tedavisi olması gerekiyorsa tekrar bir hat tedavisi görebilirsiniz.

Mütehassıs doktor Niçin hiç diş hekimine gitmeyi denemediniz. Bölgede herhangi bir çürüme var mı ? İltihapların oluşumu devam ediyor mu ? Diş hekiminiz iş üzerine sizi bilgilendirecek ve mukteza sağaltım yöntemlerini read more mirlatacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *